تاریخ: 1394/09/25

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) سال تحصیلی 94-95

ضمن شاد باش و خیر مقدم به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی نرم افزار و مدیریت صنعتی بر اساس سوابق تحصیلی به اطلاع این عزیزان می رساند که انجام ثبت نام در این مؤسسه آموزش عالی طی دو مرحله به شرح زیر انجام می گردد:
1- ثبت نام الکترونیکی: پذیرفته شدگان گرامی در این مرحله می بایست از روز شنبه مورخ 1394/09/28 با وارد شدن به صفحه اصلی وب سایت مؤسسه، با انتخاب گزینه "ثبت نام" مراحل ثبت نام اینترنتی و دریافت کد پیگیری را انجام دهند.
2- ثبت نام حضوری: پذیرفته شدگان گرامی در این مرحله بایستی از روز شنبه مورخ 1394/10/12 تا آخر وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1394/10/14 در ساعات اداری ( 9 الی 15) با در دست داشتن مدارک زیر و کد پیگیری ثبت نام اینترنتی، شخصاً به دفتر مرکزی دانشگاه واقع در تهران، خیابان توحید، نرسیده به تقاطع آزادی، روبروی درب مترو توحید،کوچه فرهادیه،پلاک 7 مراجعه نمایند.

مدارک موردنیاز:

1- اصل شناسنامه و دو سری تصویر از تمامی صفحات آن
2- اصل کارت ملی و دو سری تصویر از دو طرف آن
3- 6 قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری پشت نویسی شده
4- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص می کند به همراه دو سری تصویر از آن (برای برادران)
5- اصل یا گواهی مدرک کاردانی (فوق دیپلم) و دوسری تصویر از آن
6- ریزنمرات تایید شده دوره کاردانی و دوسری تصویر از آن
7- تایید تسویه حساب با صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (در صورت استفاده قبلی)

تذکرات مهم:

1- كليه‌ پذيرفته‌شدگان‌ ملزم‌ مي‌باشند كه در تاريخ‌هاي ‌تعيين ‌شده همراه مدارک مورد نیاز ‌براي ثبت‌نام ‌به‌ این مؤسسه آموزش‌ عالي‌ مراجعه ‌نمايند. بديهي است عدم ‌ثبت‌نام بموقع پذيرفته شدگان به ‌‌منزله ‌انصراف‌ از تحصيل آنان تلقي خواهد شد.
2- پذيرفته‌شدگان نهايي اين مرحله تکمیل ظرفیت چنانچه قبلاً در رديف پذيرفته شدگان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1394 نيز قرار گرفته باشند، مي‌توانند از دو رشته قبولي اعلام شده يكي را به دلخواه انتخاب و ادامه تحصيل نمايند. بديهي است ثبت‌نام داوطلب در يك كد رشته محل به منزله انصراف از رشته ديگر تلقي خواهد شد. ضمناً اين ‌دسته از پذيرفته‌شدگان به منظور ثبت‌نام در رشته قبولي جديد، نياز به انصراف از رشته قبولي قبلي ندارند و با آنان در اين خصوص همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد.
3-چنانچه در زمان ثبت نام حضوری اصل بعضی از مدارک فوق الذکر آماده نبود داوطلب می تواند ضمن تعهد کتبی مبنی بر تحویل اصل مدارک حداکثر تا یک ماه بعد از ثبت نام با استفاده از تصویر مدارک مذکور، ثبت نام خود را موقتاً نهایی نماید.
4-از آنجا که در هیچ شرایطی وجوه واریز شده به حساب دانشگاه عودت نخواهد گردید لذا از داوطلبان محترم اکیدا تقاضا می گردد دقت کافی در واریز کردن وجوه مربوط به شهریه خود به عمل آورند.