تاریخ: 1394/09/10

پذیرش داوطلبین تکمیل ظرفیت بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری 1394

از داوطلبان ورود به رشته تحصیلی مهندسی فنآوری اطلاعات در مقطع کارشناسی دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی که اسامی آن ها به عنوان پذیرفته شده نهایی در رشته مهندسی فناوری اطلاعات مرحله تکمیل ظرفیت موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان در مرحله پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال 1394 توسط سازمان سنجش کشور اعلام گردیده است دعوت می گردد مراحل ثبت نام خود را در این دانشگاه به صورت زیر به انجام برسانند:

مراحل ثبت نام:

1- متقاضیان می بایست قبل از ثبت نام حضوری از تاریخ 1394/09/15 به سایت دانشگاه مراجعه و با انتخاب گزینه ثبت نام اقدام به ثبت نام الکترونیکی نمایند.
2- بعد از ثبت نام الکترونیکی و پرداخت هزینه ثبت نام اولیه، داوطلبان می بایست با در دسترس داشتن مدارک لازم در تاریخ 1394/10/12 لغایت 1394/10/14 برای ثبت نام به موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان مراجعه فرمایند.

خاطر نشان می سازد کلیه پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی به شرط اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم) حداکثر تا تاریخ 1394/11/30، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود می باشند در غیر این صورت قبولی آن ها کان لم یکن می گردد. همچنین لازم به ذکر است شروع کلاسها نیم سال دوم سال تحصیلی 94-95 خواهد بود. جهت مشاهده اطلاعیه سازمان سنجش اینجا کلیک کنید.

جهت آشنایی داوطلبان محترم با ساختار دانشگاه و آموزش مجازی، کارگاه های آموزشی رایگان از ساعت 12 تا  14 روزهای ثبت نام حضوری در محل ساختمان شماره 1 دانشگاه در نظر گرفته شده است.
علاقه مندان جهت ثبت نام در کارگاه مذکور اینجا کلیک نمایند.

مدارک موردنیاز:

1- اصل و دوسری تصویر از مدرک نشاندهنده پایان تحصیلات متوسطه (دیپلم) و سوابق دوران متوسطه (برای دیدن انواع دیپلم و جزئیات مورد نیاز مربوط به هر یک اینجا را کلیک کنید)
2- داوطلبانی که قبلا این دوره را طی نموده اند و انصراف داده اند به همراه داشتن ریز نمرات جهت تطبیق واحد الزامی می باشد.
3- اصل شناسنامه و دو سری تصویر از تمامی صفحات آن
4- اصل کارت ملی و دو سری تصویر از دو طرف آن
5- 6 قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری پشت نویسی شده
6- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص می کند به همراه دو سری تصویر از آن (برای برادران)
7- اصل و تصویر دفترچه بیمه (در صورت دارا بودن) از هر نوع
8- مدارک مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (در صورت استفاده از این سهمیه ها)

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 66124000-021 داخلی 406 تماس حاصل نمایید.