تاریخ: 1396/05/12

پذیرش داوطلبین رشته های مؤسسه آموزش عالی ایرانیان در مقطع کارشناسی پیوسته (بدون کنکور) در سال تحصیلی 97-96

با توجه به اطلاعیه مورخ 1396/05/18 سازمان سنجش آموزش کشور، مبنی بر تاريخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکوروبا اولویت معدل کتبی دیپلم)، به اطلاع علاقه مندان تحصیل در این رشته ها می رساند، مؤسسه آموزش عالی ایرانیان در رشته های زیر در ترم مهر سال تحصیلی 97-96 دانشجو می پذیرد:

ردیف رشته کد رشته محل نوع پذیرش
1 مهندسی کامپیوتر  18426  (صفحه  95 دفترچه)  بدون آزمون
2 مدیریت بازرگانی  26483  (صفحه  95 دفترچه)   بدون آزمون

علاقه مندان می توانند از تاریخ 1396/05/19 لغایت 1396/05/23 ازطریق مراجعه به سایت سازمان سنجش و با توجه به دفترچه راهنمای شماره 2 (اینجا کلیک کنید)سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام به ثبت نام نمایند.
اطلاعات تکمیلی در روز پنج شنبه مورخ 1396/05/19 طی اطلاعیه ای متعاقباً در سایت سازمان و هم چنین سایت این مؤسسه درج خواهد شد.

داوطلبانی می توانند در مؤسسه آموزش عالی ایرانیان پذیرش شوند که:
1- واجد شرایط عمومی و اختصاصی آزمون سراسری مطابق مندرجات دفترچه شماره 2 سازمان سنجش و از نظر مقررات عمومی منعی نداشته باشند. (این شرایط در زیر تکرار شده است)
2- دارا بودن یکی از مدارک تحصیلی معتبر به شرح زیر:
    - دیپلم متوسط برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه - مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه و یا اخذ آن حداکثر تا پایان شهریور
       سال 1396.
    - مدرک کاردانی (فوق دیپلم) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه و یا اخذ آن حداکثر تا پایان شهریور سال 1396
    - مدرک کاردانی دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته، بدون شرط معدل، به جای مدرک پیش دانشگاهی ملاک عمل واقع می شود.
شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان: (اخذ از دفترچه شماره 2 سازمان سنجش)
    - داوطلبان مرد از نظر مقررات وظیفه عمومی که در دفترچه راهنمای شماره 1 آزمون سراسری سال 1396 درج شده، نباید منعی داشته باشند.
    - کلیه برادرانی که حداکثر تا تاریخ 1396/05/31 در دوره های کاردانی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و یا کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای فارغ التحصیل می شوند و رشته تحصیلی آنها، به تایید وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی، فاقد دوره کارشناسی ناپیوسته بوده و در مهلت شش ماهه بعد از اتمام تحصیل و قبل از اعزام به خدمت در آزمون سراسری سال جاری ثبت نام و شرکت نموده اند، در صورت پذیرفته شدن در رشته های تحصیلی گروه آزمایشی ذیربط در مقطع بالاتر از کاردانی و با احتساب تعدادی از واحدهای دوره کاردانی در دوره بالاتر به نحوی که حداکثر طول مدت تحصیل آنان از کاردانی به مقطع بالاتر 2 سال کمتر از طول مدت تحصیل طبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در همان دوره تحصیلی باشد، قبولی آنان از نظر نظام وظیفه بلامانع خواهد بود. در غیر اینصورت قبولی آنان لغو گردیده و برابر ضوابط آزمون های سراسری حق شرکت در آزمون سال 1397 را نیز ندارند.