تاریخ: 1395/02/12

زمان ثبت نام تسهیلات شهریه صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه (نيمسال اول  95-96)

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند ثبت نام دریافت تسهیلات پرداخت شهریه صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه برای نیمسال اول 95-96، در تاریخ  1395/02/12 از طریق سایت اصلی دانشگاه آغاز می شود و دانشجویان متقاضی لازم است مطابق با مراحل زیر حداکثر تا اول تیر 1395 نسبت به تکمیل درخواست و تشکیل پرونده تسهیلات مذکور اقدام نمایند. (حتما قبل از مراجعه حضوری، مدارک لازم تهیه و با مسئول مربوطه صندوق هماهنگی گردد)
با توجه به محدودیت اعتبار تسهیلات تخصیص یافته، اولویت پرداخت نسبت به زمان ثبت نام تعیین می گردد.
دانشجویانی که قبلا تشکیل پرونده داده اند و پرونده آنان کامل می باشد نیاز به تشکیل پرونده جدید ندارند و فقط لازم است مبلغ تسهیلات و کارمزد قبلی خود را تسویه نموده و تاییدیه آنرا از مسئول صندوق رفاه دریافت نمایند.

مراحل اخذ تسهیلات پرداخت شهریه

1- مطالعه دقیق آیین نامه اجرایی و مدارک لازم از طریق (اینجا کلیک کنید)
2- تکمیل فرم درخواست تسهیلات  (اینجا کلیک کنید) و دریافت و نگهداری شماره پیگیری تسهیلات
3- بعد از ثبت نام، نتیجه درخواست را از طریق  صفحه پیگیری تسهیلات (اینجا کلیک کنید) پیگیری نمایید و در صورت تایید تقاضا به مرحله بعد مراجعه نمایید.
4- با تایید درخواست، جهت معرفی ضامن به بخش معرفی ضامن (اینجا کلیک کنید) رفته و ضامن خود را معرفی نمایید. (دانشجویانیکه تشکیل پرونده نداده اند و یا ضمانت ضامن آنان برای کل زمان تحصیل نبوده لازم است ضامن معرفی نمایند)
5- بعد از معرفی ضامن منتظر تماس از طرف صندوق برای تشکیل پرونده خود باشید (معمولا ظرف یک هفته بعد از معرفی ضامن تماس گرفته می شود)
6- پس از تکمیل پرونده و پرداخت حداقل 20 درصد کل شهریه، تتمه مانده شهریه بصورت اعتبار بحساب دانشجو از طرف صندوق پرداخت می گردد.(دراین وضعیت دانشجو نباید هیچ مشکلی یا محدودیتی در سامانه ها داشته باشد)
7- باز پرداخت اقساط حداکثر طی دو قسط مساوی در محدوده های تاریخ های اعلامی از طرف صندق، توسط دانشجو از طریق سامانه TMS باید پرداخت شود. (در صورتیکه در زمان مقرر اقساط پرداخت نگردد مطابق با آیین نامه صندوق رفتار خواهد شد و در ضمن محدودیت های سامانه ها فعال می گردد و نیز درخواست های تسهیلات ترم های بعد با مشکل روبرو خواهد گردید)
8- ضامن می تواند تا اتمام تحصیل، تسهیلات دانشجو را ضمانت نماید(دراینصورت دانشجو در هر ترم برای ترم بعد فقط درخواست ارائه می دهد و نیازی به معرفی ضامن ندارد)
9- پرداخت اقساط نیمسال دوم 95-96 در شهریور ماه 1395 اعلام خواهد گردید.
-تذکر: دانشجویان محترم در هر ترم پس از باز شدن سایت برای ترم بعد درخواست دریافت تسهیلات را تکمیل نمایند و پس از بسته شدن سایت، امکان ثبت درخواست وجود نخواهد داشت.

اداره رفاه دانشجويان
صندوق تسهیلات شهریه