تاریخ: 1394/07/28

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور مقطع کارشناسی ارشد – تکمیل ظرفیت

به اطلاع کلیه ی پذیرفته شدگان کنکور سراسری مقطع کارشناسی ارشد در سه رشته ی مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازاریابی، مهندسی فنآوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات و مهندسی فنآوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری می رساند با توجه به اینکه مقرر گردیده دانشجویان تکمیل ظرفیت جزء ورودی نیم سال اول تحصیلی 94-95 این مؤسسه ی آموزش عالی قرارگیرند لذا لازم است به سرعت وارد کلاس های درس مجازی شده و کار خود را آغاز نمایند.
بدین سبب تاریخ ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 1394/07/29 آغاز و تا ساعت 17 روز پنج شنبه مورخ 1394/08/07 به پایان خواهد رسید. درطی این مدت ضروری است مراحل زیر توسط دانشجویان گرامی انجام گردد:
1- ثبت نام الکترونیکی، که با وارد شدن به قسمت ثبت نام سایت دانشگاه و اخذ کد پیگیری پرداخت هزینه ی ثبت نام این مرحله تکمیل می گردد. ( درج ایمیل معتبر در این قسمت از اهمیت بالایی برخوردار است جهت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید)
2- ثبت نام حضوری، که برای این منظور پذیرفته شدگان بایستی شخصاً با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در یکی از روزهای فوق الذکر از ساعت 9 الی 15 به دفتر مرکزی این مؤسسه ی آموزش عالی واقع در تهران، خیابان توحید، نرسیده به خیابان آزادی، روبروی ایستگاه مترو توحید، کوچه ی فرهادیه، پلاک 7 مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری:
1- کارت بانکی همراه رمز دوم جهت پرداخت شهریه ی ثابت نیم سال اول سال تحصیلی 94-95
2- اصل و سه سری تصویر مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری (معدل پذیرفته شده باید در آن درج شده باشد)، یا گواهی موقت تایید شده توسط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک کارشناسی با محتویات مشابه فرم شماره 14 دفترچه کنکور کارشناسی ارشد
3- اصل شناسنامه و دو سری تصویر از تمامی صفحات آن - اصل کارت ملی و دو سری تصویر از دو طرف آن
4- 6 قطعه عکس 4× 3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری پشت نویسی شده
5- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را مشخص می کند به همراه دو سری تصویر (برای برادران)
مدارک مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران (در صورت استفاده از این سهمیه ها)

لازم به ذکر است پذیرفته شدگانی که نمی توانند اصل مدارک فوق را در روزهای ثبت نام ارائه دهند می توانند با ارائه کپی مدارک مذکور مراحل ثبت نام را به انجام برسانند و همزمان ( بطور کتبی ) متعهد گردند حداکثر تا تاریخ 1394/08/30 اصل مدارک را به آموزش دانشگاه ارائه نمایند. بدیهی است در هر زمان، در صورت مشاهده ی هرگونه مغایرت در مدارک ارائه شده مطابق قوانین رفتار خواهد گردید. در پایان خاطر نشان می سازد پرداخت هرگونه وجهی به حساب های مرتبط با این دانشگاه تحت هیچ شرایطی قابل عودت نبوده و دانشجویان گرامی دقت نمایند قبل از واریز هرگونه وجهی از درستی عمل خود اطمینان کامل حاصل نمایند.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره  66124000-021 از طریق شماره های داخلی زیر تماس حاصل فرمایید:
- دانشکده مهندسی کامپیوتر : 406
-  دانشکده مدیریت: 330

امور ثبت نام دانشگاه