تاریخ: 1395/06/09

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1395

پذیرفته شدگان گرامی،
با سلام،
ضمن تبریک و شادباش به مناسبت قبولی در مقطع کارشناسی ارشد این موسسه آموزش عالی مجازی به اطلاع می رساند ثبت نام الکترونیکی (غیر حضوری) و سپس ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان محترم سال 1395از روز یکشنبه مورخ 1395/06/14 شروع شده و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 1395/06/21 ادامه خواهد داشت، لذا پذیرفته شدگان گرامی در این بازه زمانی فرصت خواهند داشت مراحل ثبت نام خود را به ترتیبی که ذکر گردید به انجام برسانند.
مراحل ثبت نام و نیز مدارک مورد نیاز ثبت نام را از طریق مراجعه به این پیوند (اینجا کلیک کنید) بیابید.
در ضمن کارگاه آموزشی جهت آشنایی با دانشگاه و سامانه های آموزشی آن همه روزه در طول مدت ثبت نام با تعیین وقت قبلی (اینجا کلیک کنید) در محل ساختمان شماره یک دانشگاه (اینجا کلیک کنید) تشکیل می گردد. حضور کلیه قبول شدگان را در این کارگاه های سودمند آموزشی موکداً توصیه می نماییم.
با توجه به تعداد زیاد داوطلبین ثبت نام در این موسسه آمورش عالی، به پذیرفته شدگان اکیداً توصیه می گردد به جهت پرهیز از ازدحام در انجام فرآیند ثبت نام حضوری، ثبت نام خود را به روزهای پایانی بازه زمانی فوق الذکر موکول ننمایند.
پیشاپیش مزید توفیقات روز افزون پذیرفته شدگان را در این موسسه آموزش عالی که دارای قدرتمندترین زیر ساخت شبکه اینترنت در کشور است را از خداوند منان آرزومندیم.

با تشکر
واحد ثبت نام داوطلبین سال 1395